Napędy do bram skrzydłowych wywodzące się od renomowanych producentów umieszczone są w katalogu sklepu bramowe.pl. Są to modele firm takich jak: Came, czy Hormann. W zestawie do poszczególnych siłowników mogą też znaleźć się akcesoria dodatkowe takie jak: fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, radioodbiorniki lub piloty bramowe. Bramy rozierne wyróżniają się tym, że mają dwa mocowane do słupka przy pomocy zawiasów skrzydła, jakie otwierają się do środka posesji.

Dopasowując właściwy napęd do bramy rozwiernej można wszystko automatyzować oraz kolejno otworzyć i zamykać bramę za pomocą pilota bezprzewodowego albo innego urządzenia kierującego kompletnym napędem. Reguła działania napędów tego typu scharakteryzowana jest na witrynie punktu sprzedaży. Na dodatek każdy wyrób jest także opisany samodzielnie. Jeżeli konsument nie ma pojęcia, czym się kierować przy wyborze określonego produktu, może korzystać z podpowiedzi sprzedawców.

Akcent zostanie położony bez wątpienia na tego typu czynniki jak: intensywność użytkowania napędu bramowego, waga, długość skrzydła bramy oraz odległość zawiasu skrzydła bramy od krawędzi słupka. Do każdego napędu można też dopasować dodatki, pośród których najpopularniejsze są fotokomórki i lampy sygnalizacyjne. Trafny wybór odpowiednich do wybranego napędu też jest możliwy po konsultacji z pracownikami sklepu. W dodatku w punkcie sprzedaży można też zakupić inne napędy do bram.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz