Wiele osób lubi dbać o swoje samochody, i to na różny sposób. Standardem dla nich jest systematyczne odkurzanie środka i korzystanie z myjni, a w ostatnim czasie dość chętnie również z usług autodetailingu. Ten stosunkowo nowy trend w naszym kraju zyskuje ostatnio bardzo na popularności, i coraz większa ilość posiadaczy samochodów się na niego decyduje. Jest to świetna opcja dla tych, którzy bardzo zwracają uwagę na to jak się prezentuje ich auto na zewnątrz i w środku.

Jak można zauważyć, metoda ta sprawdza się także dobrze w przypadku starszych samochodów, a to niesie za sobą kilka dodatkowych korzyści. Na pewno będzie to istotne na przykład przy sprzedaży, ponieważ za zadbany samochód można będzie wziąć atrakcyjniejszą cenę. W największym skrócie autodetailing opiera się na tym, że cały pojazd zostaje bardzo dokładnie myty i czyszczony, ale też poddany konserwacji i renowacji. Prace obejmują zarówno zewnętrzną powłokę lakierniczą i wszystkie dodatkowe elementy, jak też wszystko we wnętrzu.

Będzie to znacznie więcej niż w przypadku myjni samochodowych, wykorzystywane są też również inne techniki. Na samym początku cały samochód jest bardzo dokładnie myty przy pomocy odpowiednich preparatów czyszczących, a później poddany zabiegowi glinkowania. Po wyczyszczeniu lakieru zostaje on wypolerowany, a na koniec zabezpieczony powłoką ceramiczną czy woskiem. Znacznie więcej na temat tej metody znaleźć można w internecie, na przykład po podaniu w wyszukiwarce hasła detailing auta Kraków i sprawdzeniu otrzymanych wyników.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz