Szybka sprzedaż swojego auta nie zawsze jest łatwa, zwłaszcza jeżeli posiadacz nie jest skłonny do zbytniego opuszczania ceny. Ciekawą alternatywą dla anonsów w serwisach internetowych i prasie jest jakiś sprawdzony skup aut Kraków, w którym taką transakcję da się bardzo sprawnie załatwić. Z tego też powodu jeżeli ktoś faktycznie nie może czekać ze sprzedażą, to taką opcję powinien rozważyć. A sama procedura jest nieskomplikowana.

Najczęściej klienci telefonują z wiadomością że mają samochód do sprzedania, i w czasie takiej rozmowy może zostać ustalona wstępnie cena, w oparciu o przekazane informacje. Obecnie coraz częściej nowoczesny skup samochodów Kraków posiadał też będzie specjalny formularz, po którego uzupełnieniu także się otrzyma wstępną ofertę. Przeważnie i tak techniczny stan zostanie potem weryfikowany podczas odbioru, i wtedy jakaś korekta ceny czasem się pojawi.

Jeżeli nie wystąpią żadne komplikacje, to z reguły na następny dzień spodziewać się można kogoś do oględzin. Po ostatecznym ustaleniu ceny wystarczy jedynie podpisać umowę kupna-sprzedaży i odebrać pieniądze. Te najczęściej wypłacane są gotówką do ręki, ale jeśli ktoś będzie chciał, to dostać też może przelew na konto. Istotne przy tym jest, aby zgadzać się na przelew jedynie w przypadku, gdy taki skup prowadzi legalnie działająca firma, bo w innym wypadku może być różnie. Sporo skupów, takich jak na przykład https://skupaut.malopolska.pl/ jest też zainteresowanych pojazdami uszkodzonymi lub po wypadkach, wtedy mając takie też można go dobrze sprzedać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz