Zakład kamieniarski GRANMAL oferuje wyspecjalizowane wykonywanie płyt nagrobkowych. Oferta zakładu obejmuje: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki eleganckie, nagrobki podwójne a także rzeźby. Przed wykonaniem, tuż po projekcie nagrobki kielce klienci mają ukazaną wizualizację określonego nagrobka, żeby nabrać przekonania, czy dany koncept spełnia ich oczekiwania.

Dobrze będzie sprawdzić też dorobek z przykładowymi płytami nagrobnymi. Wówczas można nabrać przekonania, iż faktycznie jest to firma, której warto zaufać i w której można złożyć zamówienie, nie obawiając się, że cokolwiek będzie wykonane źle.

Z uwagi na spore doświadczenie kamieniarzy a także na to, iż na terenie zakładu funkcjonuje nowoczesny park maszynowy, umożliwione jest zrealizowanie wszystkich zleceń, niezależnie od poziomu jego skomplikowania. Kiedy zaś najpierw zamawiający nie wiedzą, na co się zdecydować, to mogą korzystać ze wskazówek kamieniarzy. GRANMAL rozpoznawalny jest głównie z tego, że proponuje autorskie opcje pod względem technologii wykonania.

Duży katalog kamieni, z których zrobione są płyty nagrobne pozwala na stuprocentowe spersonalizowanie zamówienia. Zleceniodawcy często decydują się na stylowe nagrobki z elementami rzeźby, bo te wyglądają bardzo reprezentacyjnie. Kamieniarz Szczerba rozpoznawalny jest od kilku lat dokładnie z tego, iż nie proponuje jedynie klasycznych rozwiązań. Ten producent nagrobków kielce wykona wszystko z zachowaniem pełnej dokładności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz