Dla każdego wielbiciela świeżej kawy podstawowym urządzeniem kuchennym jest ekspres. Te urządzenia są oferowane w niezliczonej ilości rozmaitych modeli, które się od siebie różnią zarówno zakresem funkcjonalności i trwałością, jak również ceną. Na naszym rynku dużym zainteresowaniem od jakiegoś czasu cieszą się Ekspresy Jura, i jest to zupełnie zrozumiałe z uwagi na ich parametry i jakość. Producent ten wyspecjalizował się w produkcji ekspresów już od 1931 roku, zyskując w tym czasie mnóstwo doświadczenia. Bardzo dobrze to widać po przemyślanych konstrukcjach i wielu zaawansowanych rozwiązaniach, sprawiających że każda kawa smakuje wyśmienicie. Praktycznie każdy Ekspres Jura to nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale także elegancka stylistyka, dzięki czemu sprawdzają się one doskonale zarówno w biurach jak i domach.

Faktem jest, że urządzenia tego producenta do najtańszych na rynku nie należą, ale właściciel dostaje w cenie świetny sprzęt, jaki będzie służył przez długie lata. Jura w swoich modelach instaluje na przykład młynek Aroma, którego kształt opracowany przez inżynierów zapewnia zwiększoną wydajność i doskonałe mielenie. Wiele modeli posiada też inteligentny system zaparzania wstępnego, który dozuje malutką ilość wody w celu zwilżenia kawy. Wszystkie te technologie mają na celu otrzymanie doskonałego smaku, a akurat w tym każdy ekspres Jura ENA jest niedościgniony. Już w najtańszych seriach można zrobić espresso, ristretto oraz klasyczną kawę, a bardziej zaawansowane mają jeszcze więcej ich do wyboru.

Najbardziej zaawansowane serie zostały wyposażone nawet w sztuczną inteligencję, która każdemu podpowiada na ekranie jego ulubiony napój. Wśród użytkowników ogromną popularnością cały czas się cieszy model Jura e8. Jest to rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują z jednej strony ekskluzywnego i funkcjonalnego urządzenia, ale z drugiej nie zamierzają wydawać na niego majątku. Ten ekspres wyposażony został w wiele nowinek technicznych, zarówno wpływających na aromat parzonej kawy, jak też na bezproblemową obsługę i brak problemów z czyszczeniem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz