Aby mieć długie rzęsy, można stosować wszelkiego rodzaju metody takie jak sztuczne rzęsy, tusz do rzęs czy dodawanie rzęs w instytucie… ale tutaj dostarczam Ci wyjątkową i niedrogą technikę!Wystarczy zabrać ze sobą szczoteczkę do rzęs (osobistą) i dokładnie ją wyczyścić po każdym użyciu, a następnie wlać odrobinę olejku na główkę szczoteczki i szczotkować rzęsy od nasady aż po górny koniec powtarzalnymi ruchami, tak jak podczas nakładania tuszu do rzęs.

To działanie odżywi Twoje rzęsy, a nawet aktywuje ich wzrost!

Najlepszy olejek to olejek rycynowy (dostępny w sklepie naszego interfejsu), który ma miodową konsystencję, dzięki czemu idealnie przylega do rzęs i dogłębnie je odżywi! Dodatkowo działanie natłuszczania rzęs sprawia wrażenie, że rzęsa jest czarniejsza jak makijaż!

Nie wykonuj tej operacji i wychodź na zewnątrz w biały dzień! Olej i słońce nigdy nie szły w parze! Możesz odczuwać drapanie lub mrowienie, a nawet zaczerwienienie (to oznaka reakcji…)Dlatego należy to robić przed pójściem spać w ten sposób, po przebudzeniu, kiedy oczyścisz twarz, rzęsy zostaną pozbawione tłuszczu (oleju), a oczy naturalnie staną się bardziej wybudzone i świeższe.

To wspaniałe uczucie rozpocząć dzień. Długie i grube rzęsy bez sztucznych rzęs: 7 prostych wskazówek i trików. Nie trzeba wiele, żeby nie być szczęśliwym (to powiedziawszy, to też działa), ale mieć piękne rzęsy! Dłuższe i grubsze bez przebijania się przez sztuczne rzęsy. Długie i gęste rzęsy, zaczynamy!

Marzysz o długich, pełnych rzęsach, które są tak gęste, że nie musisz nawet codziennie rano nakładać tuszu do rzęs? W porządku, trochę przesadzasz. A gdyby tak powiedzieć Ci, że utrzymanie rzęs i przyspieszenie ich wzrostu nie jest takie trudne? Oto praktyczny samouczek, który pozwoli Ci przyspieszyć wzrost rzęs za pomocą zaledwie dwóch składników: (magicznego) olejku rycynowego i wazeliny. modne rzęsy

I odpowiednie wskazówki dotyczące makijażu.

1/ Narysuj linię kohl wzdłuż górnych rzęs

Kohl, używasz go głównie w dolnym kąciku oka. Ale czy wiesz, że nakładając go na błonę śluzową górnej części (spłukać górnymi rzęsami), wypełnisz je, pogrubiając rzęsy? Nigdy nam nie powiedziano!

2/ Nałóż cień do powiek u nasady rzęs, aby wypełnić luki

Nałóż trochę matowego czarnego cienia do powiek za pomocą skośnego pędzla po kredce Kohl (patrz krok powyżej), aby uzyskać jeszcze głębszy wygląd. To wypełni wszelkie dziury, które mogą istnieć u nasady twoich rzęs.

3/ Nigdy bez zalotki!

Zalotka, niezbędnik dla dziewczyn, które chcą mieć podkręcone rzęsy o objętości XXL! Uważaj, aby narzędzie nie znajdowało się zbyt blisko nasady rzęs, aby nie ciągnąć zbyt mocno.

3/ Nałóż dwie warstwy tuszu zamiast jednej

Powinieneś natychmiast zobaczyć różnicę. Jeśli pozostaną jakieś plamy, użyj szczoteczki do brwi, aby je usunąć.

4/ Pielęgnuj rzęsy olejkiem rycynowym

Olejek rycynowy to magiczny składnik, który w naturalny sposób sprawia, że ​​rzęsy rosną szybciej i stają się grubsze. Możesz wlać kilka kropel do zwykłego tuszu do rzęs lub wmasować czystym olejem (najłatwiej jest napełnić pustą butelkę).

5/ Dokładnie usuń makijaż przed pójściem spać

Nie pomijaj dobrego demakijażu, to bardzo ważny gest, aby utrzymać rzęsy w formie. Wodoodporny płyn do demakijażu pozwoli w mgnieniu oka usunąć makijaż. Z drugiej strony nie polecamy wodoodpornego tuszu do rzęs, ponieważ bardzo mocno wysusza rzęsy.

6/ Nawilż kontur oka

Skóra wokół oczu to wyjątkowo cienka okolica, która bardzo szybko wysycha. Nie oszczędzaj na jego nawilżeniu, aby zachować wygląd łani!

Zrób swój własny tusz do rzęs z łatwością i pożegnaj się z infekcjami!

Tusz do rzęs, nie wyobrażamy sobie życia bez niego! Jako dodatek kosmetyczny dla naturalnych dziewczyn lub fashionistek, tuba rimmel nie może być uważana za inną niż głęboka czerń. Ale czy wiesz w ogóle, co zawiera? Makijaż DIY wydaje się być rozwiązaniem wszystkich problemów z oczami.

Wikipedia informuje, że tusz do rzęs zawiera wodę, środki zagęszczające i błonotwórcze, barwniki i konserwanty. Trochę jak śmieciowe jedzenie, które można znaleźć w supermarkecie, w skrócie… Wymienione w ten sposób, nie jesteś podejrzliwy. Jednak składniki tuszu do rzęs nie są ładne. Tyle dla oczu, co dla środowiska: parabeny, poliwinylopirolid (czynnik rakotwórczy), octan fenylortęci i inne produkty petrochemiczne, dzięki którym mniej zazdrościsz! A nie mówimy nawet o wodoodpornym tuszu do rzęs, który wysusza rzęsy i może doprowadzić do ich wypadania… Dla dobra naszych wrażliwych oczu brudzimy sobie ręce. Oto prosty przepis na makijaż DIY, aby zrobić tusz do rzęs w domu, jak profesjonalista. Żegnaj zapalenie spojówek i inne infekcje!

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz