Kiedyś, kiedy nie było pecetów, telewizorów i internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą oraz gry, jakie sami wymyślali. Dzisiaj w dobie pecetów i internetu większość osób poszukuje rozrywek naturalnie tam.

Niektórym internet służy do istotnych celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie znaczących wiadomości, natomiast wiele osób korzysta z internetu dla zabicia wolnego czasu – sprawdź prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, oglądają filmy, skecze kabaretowe, wyszukują informacji na temat gwiazd oraz celebrytów, korzystają z serwisów społecznościowych, słuchają muzyki. Niewiele osób czyta dziś książki w formie papierowej. Większa część woli ściągnąć z internetu e-booki oraz w takiej odmianie czytać własną ulubioną książkę.

Podobnie jest z filmami. Coraz więcej osób odchodzi od zdobywania filmów na płytach, aby pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą obserwować filmy w internecie. Nie tylko te bezpłatne. Niektórzy wykupują specjalne pakiety, by zdołać oglądać swój ulubiony serial bądź też mieć bezgraniczny dostęp do nowości kinowych.

Dodaj komentarz