W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju kurtyny PCV. Są one bardzo funkcjonalne i praktyczne, a jednocześnie stosunkowo tanie, dlatego zainteresowanie ich użyciem cały czas rośnie. Posiadają one formę wieszanych u góry, pionowych pasów z folii o różnej kolorystyce. Pasy te mogą mieć różną szerokość, od kilku do nawet kilkunastu centymetrów. Po zamontowaniu zachodzą na siebie, zapewniając szczelną przesłonę, która będzie skutecznie chronić przez kurzem, pyłem, temperaturą czy wiatrem. Mocno zróżnicowana jest też ich kolorystyka.

Najczęściej klienci decydują się na wersje przezroczyste, ale nie ma żadnego problemu, żeby zamówić jakiś inny kolor. Z uwagi na to, że tego typu paski są elastyczne, a równocześnie stosunkowo grube, to można pomiędzy nimi bezproblemowo i wygodnie przechodzić, lecz również jeździć firmowymi pojazdami, na przykład wózkami widłowymi. Równocześnie są na tyle trwałe i solidne, że wytrzymają długi czas użytkowania, bez ryzykowania że się potargają czy w inny sposób uszkodzą.

Dużym plusem będzie także ich uniwersalność. Można je bowiem stosować do ochrony pomieszczeń przed niekorzystnymi czynnikami, na przykład przed kurzem, pyłem czy niską temperaturą. Lecz dobrze się też sprawdzają przy rozdzielaniu dużej powierzchni na pomieszczenia o mniejszym rozmiarze czy tworzeniu niezależnych stanowisk pracy. Z uwagi na łatwość utrzymania w czystości można je stosować w branżach, w których to ma duże znaczenie, przykładowo spożywczej czy farmaceutycznej.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz