Holowanie samochodów to jedna ze standardowych usług, oferowana przez firmę POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Bezpieczny oraz zaliczający się do sprawdzonych transport aut ma miejsce w wielu okolicznościach, o ile jedynie posiadacz określonego auta będzie potrzebować wsparcia, kiedy auto będzie miało awarię lub podczas gdy dojdzie do stłuczki komunikacyjnej.

Oferta każdorazowo dopasowana jest do oczekiwań klienta, a także w konkretnych okolicznościach. Sprzęt, którym operują eksperci z pomoc drogowa 24h Lublin sprawdza się w różnych sytuacjach. Zapewnione jest też korzystanie z bezgotówkowego odholowania auta uszkodzonego, podczas gdy to przewóz taki finansowany jest przez ubezpieczenie OC osoby która doprowadziła do kolizji. Specjaliści z firmy poinformują kierowcę o tym, jakie uprawnienia mu przysługują, jak i będą zajmować się w imieniu klienta rozmowami z firmą ubezpieczeniową.

W efekcie proces usunięcia szkody odbywa się bezproblemowo. Właściciel pojazdu szybko zyska właściwą pomoc, a pojazd zostanie dostarczony, przykładowo na miejsce postojowe dla aut po wypadkach albo do wybranego warsztatu. W każdym momencie uczestnicy ruchu drogowego, jacy będą znajdować się w ciężkiej sytuacji na drodze mogą prędko doinformować się, co stało się z ich pojazdem oraz na tej bazie rozplanować następne działania. Jeśli okaże się, iż umożliwione jest przemieszczanie, to nie muszą martwić się transportem do warsztatu samochodowego.

+Tekst Sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz