Profesjonalna depilacja z użyciem laseru wykonywana w salonie urody Mona Lisa umożliwia szybkie i bezbolesne pozbycie się niepotrzebnego owłosienia. Jest to umożliwione, ponieważ do zabiegu wykorzystany jest innowacyjny laser Light Sheer Desire. Ten model diodowy jest stuprocentowo bezpieczny dla skóry. Zapewnia bezzwłoczną redukcję zbędnego owłosienia, a także zachowanie gładkiej skóry bez włosków. Ze względu na to, że siła lasera jest spora, to depilacja laserowa Poznań jest nad wyraz efektywna.

Dokładność depilacji jest rezultatem tego, iż czas trwania impulsu jest długi. Wydepilowana powierzchnia skóry jest bezzwłocznie schładzana, na co ma wpływ specjalnie zastosowany system chłodzenia ChillTip. Z kolei, za szybkie wykonanie zabiegu będzie odpowiadać opatentowany system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Depilację wykonuje wykwalifikowany zespół, a więc klientki oraz pacjenci, którzy z nich korzystają nie mają bazy do obawiania się, że cokolwiek byłoby zrobione nieprawidłowo. Na witrynie salonu opublikowany jest kosztorys.

Depilacji laserowej mogą być poddane te elementy ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, czy kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu po części wchłonięte przez strukturę mieszków włosowych, zawierających grupę pigmentów. Przemiana tego światła w ciepło doprowadza do zniszczenia części włosków odpowiedzialnych za ich rośnięcie. To natomiast niszczy mieszki włosów i doprowadza do trwałej utraty owłosienia. Przed zabiegiem pacjenci poinformowani są o zaleceniach i ograniczeniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz