Z trudem wyimaginować sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu niż Chorwacja. Jak Istria, to naturalnie Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Okolica wyróżnia się nadzwyczajną lesistością i śliczną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest bardzo czysta, a to naturalnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dokładnie wszystkich.

Odwiedzają je pełne rodziny, z dziećmi; grupy znajomych, ludzie starsi. Średnia temperatura w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał względnie niedawno. Zostały oddane do użytku baseny, także te z brodzikami, jakie przeznaczone są dla dzieci. Nieco starsze osoby są w stanie wypożyczyć łódkę lub też rower wodny, dzięki jakim mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich w gruncie rzeczy dużo. Jeżeli pragniemy stosunkowo błyskawicznie dostać się do tych miejsc, mamy także możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet motocykla.

Przede wszystkim dużą uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się ulubiony program animacyjny, jaki jest niezwykle bogaty i ma dwa warianty: dzienny i wieczorowy. Fenomenalnym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary położone nad Morzem Adriatyckim – jeśli ma to być kemping, przekonaj się sprzedaż przyczep kempingowych. Przykładem takiego punktu ma prawo być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, jaki można przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży oraz absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar cieszy się niezwykłą renomą w głównej mierze z tego względu, że znajdują się w nim malownicze uliczki, które są bogate w sklepiki i knajpki. To właśnie w tych miejscach wolno rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a także przyjemnie spędzić czas. Podobno naturalnie z tym miastem powiązana była znaczna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, że jest przeznaczony dla turystów w przeróżnym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o trochę starszych osobach postawiono w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża wzdłuż kempingu ma długość blisko półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz