Niemało elementów powoduje powstanie rozstępów, m.in. szybkie tycie, ćwiczenia na siłowni, pojawiają się także w czasie prędkiego dochodzenia. Na pauzy stosuje się specjalne kremy oraz kosmetyki, jednak metody te są nieskuteczne. Perfekcyjny wynik daje laserowe usuwanie blizn – https://usuwanie-blizn.com/ Metoda ta jest względnie niedroga a przynosi wymagana efekty, cera w miejscu zabiegu jest niczym się nie wyróżnia i nie wolno rozpoznać wcześniejszego miejsca występowania ślady po rozstępach lub operacji. Niezmiernie przyjemną, lecz mało efektywną postępowaniem są masaże wykonywane w specjalistycznych gabinetach przez profesjonalny personel.

Kremy i kosmetyki można stosować w ramach działań prewencyjnych, nim jeszcze zacznie się np. intensywnie ćwiczyć na siłowni i przyjmować odżywki oraz suplementy diety dla sportowców skutkujące szybkim rozrostem tkanki mięśniowej. Podsumowując, najprawidłowiej stawiać na działania prewencyjne, a jeśli one nie przyniosą skutku, to powinno się skorzystać z laserowego zabiegu kasowania blizn w specjalistycznym gabinecie medycyny estetycznej, których ostatnio jest coraz więcej oraz proponują one coraz lepszą jakość.

Najczęściej wolno skorzystać z takiego zabiegu w gabinetach medycyny estetycznej, gdzie blizna usuwana jest laserem. Nie są to tanie zabiegi, lecz bardzo efektywne. Blizny z twarzy wolno usunąć w klinikach chirurgii plastycznej korzystając z własnego ubezpieczenia. Wówczas nie martwimy się kosztem, lecz tylko długotrwałym okresem oczekiwania na swoją kolej. Tak czy inaczej nie jesteśmy już skazani na noszenie ślady przez końcówkę bytu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz