MCS to klinika stomatologiczna, w ramach jakiej działa kilka poradni. Jest to specjalistyczny gabinet narkoz oraz gabinet higieny, oferujący zabiegi profilaktyczne. Leczenie w centrum zrealizowane jest na imponującym poziomie. Pozyskane przez stomatologów w trakcie kilku lat praktyki wyróżnienia motywują do wizyty. Dodatkowo chorzy mogą poczuć się bezpiecznie, gdyż są świadomi, iż mogą wybrać znieczulenie nie tylko przy trudniejszych zabiegach dentystycznych, ale wtedy kiedy boją bólu.

MCS to poradnia rozpoznawalna z tego, że stomatolodzy mają doskonałe podejście do pacjentów, a do ukruszony ząb używają nowoczesny sprzęt oraz surowce najwyższej jakości. Na stronie internetowej można odnaleźć ważne informacje o funkcjonowaniu placówki. Każdy z zabiegów, niezależnie od dyscypliny poprzedzą wnikliwe badania. Odbywa się to na przykład przed wszczepianiem implantów zębowych. Wykonana jest wówczas pełna diagnostyka rtg a także tomografia.

Badania wykonane w trzech wymiarach pozwalają ocenić ilość i stan kości w punkcie, w którym ma być zrobiona implantacja. Specjaliści od zakładania implantów wykonują zabiegi na równi w ramach interwencji chirurgicznej, jak i z zakresu protetyki. Poza wszczepianiem implantów może być zrobione na przykład podnoszenie dna zatoki, czy regeneracja kości. Na dodatek można również na witrynie zobaczyć, jakie jeszcze pozostałe zabiegi są proponowane i dowiedzieć się, na czym dokładnie bazują.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz