Sposobów na znalezienie środków finansowych przez firmy jest naprawdę dużo. Jednym z nich są pożyczki pod zastaw, które w stosunku do tradycyjnych kredytów bankowych mają kilka zalet. Pożyczki takie są często oferowane przez różnego rodzaju instytucje finansowe, które działają dużo bardziej elastycznie niż banki, i przeważnie też mają mniejsze wymagania. W przypadku kredytu w banku czasami czekać trzeba nawet parę tygodni na jego wypłatę.

Pożyczka pod zastaw firmowej nieruchomości udzielona zostanie znacznie szybciej, niekiedy nawet przez jeden dzień, co w wielu przypadkach jest ogromnie ważne, gdyż pozwala zachować płynność finansową. Instytucje finansowe w inny sposób niż zwykłe banki będą podchodzić do spraw kredytowej zdolności. Ważny jest rzecz jasna profil prowadzonej działalności a także cel przyznania pieniędzy, ale największe znaczenie będzie miało zabezpieczenie w formie nieruchomości. Dość ciekawie przedstawiają się również koszty obsługi.

Co oczywiste liczyć się należy z tym, że finansowanie pod zastaw przez niezależne podmioty finansowe może być nieco droższe od tego, co oferują banki, ale różnice z reguły nie są duże. Najczęściej nie stosuje się również wspólnego cennika dla wszystkich, a każdy przypadek jest osobno wyceniany, zależnie od kwoty pożyczki i wartości nieruchomości. Sporo informacji w tym temacie znajdzie się pod adresem https://podzastaw.biz/pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci, można tam też złożyć wniosek o udzielenie pożyczki i wybrać najlepszą spośród otrzymanych ofert.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz