Kiedyś każdy z nas próbował się odchudzać, jednakże nie u każdego było widać wyniki. Lata ćwiczeń, są w stanie dać takie rezultaty, jakie byśmy pragnęli, niemniej jednak niekiedy jest tak że rezultat niepożądany z jakim ludzie się spotykają to zwisająca skóra na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja napięcia skóry, i usunięcie bezcelowej ilości. To jest następny zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się oczywiście takie osoby.

Niemniej jednak nie wyłącznie, również do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to na wskroś nieinwazyjna oraz bezpieczna metoda zamykania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na domenie https://www.wrosinski.pl/. Zabieg wykonywany jest przy użyciu urządzenia, jakie działa w oparciu wykorzystująca współgranie fal dźwiękowych oraz fal ultradźwiękowych. Napięte fale dźwiękowe nadawane przez głowicę o dojrzewającym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję i powodują szereg korzystnych zmian. Najważniejsze efekty zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, poprawniejszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki emitowane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych poprzednio tkanek tłuszczowych. Zabieg jest na wskroś bezbolesny oraz nie wymaga hospitalizacji. Aby dostarczył oczekiwane efekty, tkanka tłuszczowa powinna posiadać grubość co najmniej 2 cm, wobec tego zabiegu nie wykonuje się na twarzy i szyi. W przypadku ogromnej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W efekcie cera jest o wiele bardziej napięta, bez cellulitu i z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz