Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś oddziałową lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Służymy pomocą abyś mógł zakupić produkt z którego będziesz zadowolony przez następne lata jego użytkowania. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy wpis i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek zastanów się jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Przemyśl czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do transportu chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi medycznemu ale stanowi też o dużej wygodzie dla chorego. Opiekun pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku inwalidzkim. Wózek o regulowanej wysokość umożliwia przetransportowanie choregona wózek bez konieczności jego przenoszenia.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można znaleźć wózki o stałej wysokości i o śrubowej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez kadrę medyczną a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt pod uwagę.

Wybierając wózek do przewożenia chorych należy również wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im większa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili stalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki zabiegowe, wózki anestezjologiczne, szafki przyłóżkowe, hol tery, elektrokardiografy, puls oksymetry. Postaw na kompleksową albo indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz