Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie oferuje firma SHOGUN HOUSEBOAT. Pływające domy są dopasowane do oczekiwań osób, które chcą je zakupić. Jeśli ktokolwiek ceni oryginalność, wolność, jak i spędzenie czasu w komfortowych warunkach, to dom na wodzie może spełnić jego oczekiwania. Powierzchnia mieszkalna w tego typu domu wynosi 21 metrów kwadratowych. Apartament posiada trzy tarasy.

Nabywcy mają do dyspozycji nowoczesne, zgodne pod względem wystroju, a także praktyczne wnętrza. Architekci wnętrz, jacy się tym będą zajmować wezmą pod wzgląd wszystkie szczegóły, jakie stricte przekładają się na to, iż pływający dom spełni wszystkie wymagania. W apartamencie znajduje się wygodna łazienka z kabiną prysznicową. Pokój dzienny jest w pełni oszklony a także wyodrębniony w nim jest praktyczny oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. W domu można znaleźć również dwie niezależne sypialnie, a w salonie jest możliwa do rozłożenia kanapa. Przestronny taras ma trzydzieści metrów kwadratowych.

Na jego górze ulokowano bariery. Trzeba w takim razie przyznać że apartament taki prezentuje się świetnie. Apartamenty na wodzie od wskazanej marki są także samowystarczalne. Posiadają wewnętrzną kanalizację, dostęp do ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie oraz klimatyzację. Houseboat można również w dowolny sposób podłączyć w ogólnodostępnych marinach źródeł zasilania zewnętrznego do wody i do prądu. Każdy, kto chce się stać właścicielem tego ekskluzywnego apartamentu ma taką możliwość. Zwłaszcza zostało to cenione w czasie koronawirusa. To także świetne wyjście dla takich osób, które nie chcą rezerwować pokoju w zatłoczonym hotelu.

Dodaj komentarz